Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Střední Čechy v nizozemské reality show

The Mole cover

V loňském roce se podařilo dokonale utajit natáčení nizozemského štábu v České republice. Štáb veřejnoprávní televize NPO zde točil 1 soutěžní reality show “Wie is de Mol?“ (v překladu „Kdo je zrádce?“). Sledovanost prvního dílu přesáhla poprvé v jednadvacetileté historii pořadu hranici tří milionů diváků. 


Populární televizní soutěžní pořad Wie is de mol?, vždy zavítá do nové zahraniční lokace. Tvůrci, kteří obvykle natáčejí ve vzdálených destinacích, si na základě dobré epidemiologické situace po předchozí sérii natočenou v Itálii nyní vybrali Českou republiku. Při dodržování přísných hygienických norem a pravidelného testování natáčel padesátičlenný štáb na více než třiceti místech České republiky. Natáčení navíc probíhalo v přísném utajení, protože vyhlášení soutěžní destinace provází v Nizozemsku mimořádný zájem médií. „Velké poděkování patří české části týmu a Czech Film Commission včetně regionálních kanceláří. Všichni odvedli velmi profesionální práci v náročných podmínkách,“ uvedla Petra Palečková, ředitelka zahraničního zastoupení agentury CzechTourism Benelux, které se na natáčení podílelo.

Středočeská filmová kancelář byla u toho a vybrala pro produkci vizuálně zajímavé lokace. Vy si tak můžete v populární nizozemské soutěži užít ve 4. epizodě zámek Dobřichovice a Velkou Ameriku, v 5. pak Muzeum v Lužné u Rakovníka a Kolešovice.

Soutěž je převzatá z původní vlámské verze De mol a vysílá veřejnoprávní AVROTROS již od roku 1999. Princip soutěže je jednoduchý: soutěžící z řad známých osobností spolupracují při plnění různorodých fyzických i intelektuálních úkolů, za které se sčítá kredit do celkové výhry jednoho šťastlivce.

Jeden ze soutěžících je však "mol" (krtek), který tajně průběh úkolů sabotuje a snižuje tak vítěznou částku. Ostatní soutěžící se snaží odhalit, kdo sabotérem je.

Koncept pořadu v průběhu let převzala řada zemí včetně Spojených států, Velké Británie či Německa. V nové sérii se představí mimo jiné spisovatel Splinter Chabot, herečka Renée Fokker, DJ Erik de Zwart či fotbalistka Roxanne Hehakaija.

Vždy následující den po odvysílání si můžete pustit celý díl na youtubovém kanálu: https://www.youtube.com/c/WIDMEnglishSubs

 

 


Vytvořeno 4.2.2021 11:39:49 | přečteno 256x | linda.dlouha

Aktuality

Věznice v Mladé Boleslavi ve filmech dohrála Na Slapech se natáčí seriál Pod hladinou Zakletá jeskyně jde do kin Premiéra Jana Žižky: bude 8. září 2022 Cestopisy zvou na technické památky i jídlo Okupace z Nového Strašecí má 3 České lvy Devadesátky nejsledovanějším seriálem Křivoklát v hlavní roli v klipu slavné zpěvačky Střední Čechy pohádkové: Tajemství staré bambitky 2 V karavanu po Česku – a po středních Čechách Dračí princezna je v kinech! Premiéra první řady The Wheel of Time, druhá se u nás právě natáčí Pivovar v Tupadlech jako dějiště filmového Oktoberfestu Nový seriál Ochránce: natáčel se i ve středních Čechách Českem na koňském hřbetu ve čtrnáctidílném seriálu Fenomén chataření u Berounky aneb podzim s novým seriálem Noir Film Festival letos poprvé na Českém Šternberku Střední Čechy znovu na filmovém plátně. Kde si zahrály? Zámek Kačina v akci jako norské panství v americkém filmu Lokační tour: neobjevená místa středních Čech Mayrau v hlavní roli Český lev: Nejlepší film je Šarlatán Šarlatán má šanci na Oscara. Je v užším výběru Střední Čechy v nizozemské reality show Hollywood ve středních Čechách Středočeský kraj jako kulisa nového seriálu na Netflixu Na Krakovci straší… Lokační tour: neobjevená místa středních Čech Zámek Veltrusy ve filmu Filmová místa ve středních Čechách Zahrajte si v novém seriálu České televize Expozice filmu Šarlatán na Jenštejně Impozantní filmu o Emilu Zátopkovi poskytl zázemí i Středočeský kraj Filmaři mohou začít točit. Potřebují ale 75 milionů korun Karlovarského filmového festivalu se letos nedočkáme. Střední Čechy v nové vánoční pohádce České televize Pohádka Dračí princezna je dotočena! Největší krize v audiovizuálním průmyslu Jak dopadlo předávání cen Českého lva? Šarlatán má za sebou svou světovou premiéru Americký velkofilm má českého producenta Český animovaný film je nominovaný na Oscara Fantasy pohádka Princezna zakletá v čase Pobídky oživí utlumený filmový průmysl 500 milionů do filmových pobídek Středočeská příroda učarovala filmařům Snímek Skřivánci na niti se vrátil do Kladna Pohádkové putování po středních Čechách Filmové pobídky jsou vyčerpány Zářivá filmová hvězda Křivoklát Norský seriál a nová česká pohádka Co se událo ve světe filmu Zámky v hlavní roli Krátké zprávy z filmu Jan Žižka režiséra Petr Jákla se točil i ve Středočeském kraji Léto s kovbojem pokračuje v nové filmové romanci. Natáčela se ve středních Čechách Princip Kriegel aneb Muž, který stál v cestě Film o Lesním vrahovi se bude natáčet ve Středočeském kraji
 
 
 
 

Kontakty

Středočeská filmová kancelář
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město

Tel.: +420 724 139 119
E-mail: martina.kuncova@strednicechyfilm.cz

Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Středočeská filmová kancelář
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město

Tel.: +420 724 139 119
E-mail: martina.kuncova@strednicechyfilm.cz

 
load