Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Aktuality

CoverFDR and Martha
17.05.2019

Norský seriál a nová česká pohádka

Co se právě teď děje ve středočeském filmovém prostředí? Zavítal k nám štáb z Norska a doslova se do českých lokací zamiloval. Ani domácí filmaři ale nezahálejí. Na novém snímku začíná pracovat například režisér Zdeněk Troška.


 
sarlatan
29.03.2019

Co se událo ve světe filmu

Poslední dny se mluví především o Českých lvech. Nejlepším filmem loňského roku se stal snímek Všechno bude. Road movie si rozdělilo České lvy s Hastrmanem. Cenu za mimořádný přínos obdržela režisérka Věra Plívová-Šimková.

 
Zámek Liblice
01.03.2019

Zámky v hlavní roli

Středočeský kraj nabízí dlouhou řadu architektonických skvostů v podobě zámků. Pro filmaře jsou tyto velkolepé stavby vyhledávanou lokací. Objevují se v pohádkách, filmech i seriálech.  Představíme si 5 oblíbených z nich.

 
cover novinek
11.02.2019

Filmové novinky ve Středních Čechách

Podívejte se s námi na krátký přehled filmových novinek, které se odehráli ve Středočeském kraji. Na co se můžete těšit?
 
Jan Žižka
26.11.2018

Jan Žizka se točil i ve Středočeském kraji

Místa ve Středočeském kraji se stanou kulisou pro nový film Petra Jákla – Jan Žižka. Mezi lokacemi, která si pro své natáčení režisér vybral, jsou hrad Křivoklát a Točník nebo lom Amerika. 

 
leto s gentelmanem cover
23.11.2018

Léto s kovbojem pokračuje v nové filmové romanci

Středočeská obec Zduchovice nedaleko Kamýku se stala kolébkou pozdní romance Léto s gentlemanem. Štáb využil lom, zámeček i penzion. Scenárista a představitel hlavní role Jaromír Hanzlík slíbil divákům příští rok v kinech pohlazení na duši.

 
K filmu Kriegel
21.11.2018

Princip Kriegel aneb Muž, který stál v cestě

Střední Čechy propůjčí svou tvář i novému filmu Ivana Fíli - Princip Kriegel aneb Muž, který stál v cestě. Místa natáčení, která jsou prozatím známa, jsou například zámek Kačina, obec Libodřice nebo věznice v Mladé Boleslavi.

 
Lesni vrah
15.11.2018

Film o Lesním vrahovi se bude natáčet ve Středočeském kraji

Střední Čechy propůjčí svou tvář novému filmu režiséra Radima Špačka o Lesním vrahovi, který je inspirovaný skutečnou událostí vraha Viktora Kalivody, který před deseti lety zastřelil tři náhodné osoby.

 
 
 
 
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


 
load