Na Slapech se natáčí seriál Pod hladinou

Prima nedávno začala u slapské přehrady natáčet nový seriál z prostředí policejních potápěčů a poříční policie. Rušno ovšem začalo být zejména v okolí Častoboře a Štěchovic již dávno před začátkem letní sezóny – představitelé hlavních mužských rolí tam totiž pod vedením profesionálních potápěčů pronikali do tajů této disciplíny. Dále si museli osvojit i řízení motorové lodi. 


V hlavní roli se představí Matěj Hájek a spolu s ním si v roli policejních potápěčů zahrají Marek Adamczyk a Filip Tomsa. Hlavní ženskou postavu ztvární Sandra Nováková. Seriál mapuje jednotlivé příběhy, které poříční policie vyšetřuje, a zároveň rozplétá soukromé linky ústředních hrdinů. Režisérem je Vojtěch Moravec, scénář napsala Lucie Paulová. 

Potápěči pracují v podmínkách, ve kterých se realita snadno může změnit v noční můru. Musejí se spoléhat sami na sebe, jeden na druhého a na správná rozhodnutí svého šéfa. Kdy nový seriál z prostředí policejních potápěčů, který se u Slapské přehrady v okolí Častoboře a Štěchovic právě natáčí, diváci uvidí na televizních obrazovkách, Prima zatím neuvedla.