Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Komediální thriller Zatmění je na plátnech

Zatmění   Jakub Štáfek, Jan Zadražil

Jak moc umí být temná středočeská přírodní rezervace Voděradské bučiny uvidíte v komediálním thrilleru Zatmění, který na začátku března vstoupil do kin. Inspiraci čerpá z Tarantinovek. 

Za filmem stojí úspěšný režisér obou dílů pohádky Princezna zakletá v čase, rovněž natáčené ve středních Čechách, Petr Kubík, a dále debutující scénárista a producent JC Kovář a producent Cyril Regner. Drsná žánrovka natočená v duchu Tarantinových děl je příběhem o eskalaci takřka banální, ovšem klíčové situace. 

Tou je automobilová nehoda na lesní asfaltové cestě, kde by ji nikdo nečekal. Právě tam se poté odehrává téměř celý děj. Ze tří nabouraných aut postupně vylézají tři muži, z nichž každý má dostatek důvodů nevolat k bouračce policii. Student zralý na vyhození z vysoké školy (Jakub Štáfek) hned na začátku přiznává, že nemá řidičák. Na druhého (Jan Zadražil) se provalí, že jel pod značným vlivem alkoholu a jeho žena je již dva týdny nezvěstná. O třetím (Ján Jackuliak) se až do samého závěru diváci nedozvědí víc než že smí ve svém lese lovit všechno, nač si vzpomene. 

Thriller o tom, co všechno se může vyvinout z jedné obyčejné dopravní nehody, se natáčel ve středních Čechách ve Voděradských bučinách. 


Vytvořeno 20.3.2023 10:21:43 | přečteno 148x | zuzana.janetzka
 
 
 
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


 
load