Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Krátké zprávy z filmu

cover novinek

Podívejte se s námi na krátký přehled filmových novinek, které se odehráli ve Středočeském kraji. Na co se můžete těšit?Romantická komedie o touze po svobodě a lásce v pozdním věku Léto s kovbojem přijde do kin na svátek zamilovaných 14. února 2019. Film, který se natáčel ve Středočeské obci Zduchovice nedaleko Kamýku uvede do kin na sv. Valentýna distribuční společnost Bioscop.

Na podzim tohoto roku vstoupí do kin další romantická filmová komedie s názvem Anděl odvedle. V hlavní roli se představí Marek Vašut. Natáčelo se v areálu Monínec, zčásti i na sněhu, takže bylo u herců potřeba i jisté sportovní nadání. „Marek má ve filmu samozřejmě i lyžařské scény. Jednak jsme neodolali možnosti využít jeho talent a jednak by byla škoda nepořídit krásné záběry ze dvou zasněžených sjezdovek. Provoz v areálu jsme ale nezastavovali, takže lyžaři mohli zahlédnout na svahu právě třeba Marka při jeho prvotřídním, elegantním slalomu,“ prozradila producentka a zároveň režisérka filmu Zita Marinovová. V dalších rolích se můžeme po boku Marka Vašuta těšit na Jitku Čvančarovou, Vandu Hybnerovou nebo Dominiku Myslivcovou. Postavu Markova prostopášného bratra si zahrál Mirek Etzler. Mladší generaci zastupují Berenika Kohoutová a Vincent Navrátil.

Po necelých třech měsících náročného natáčení padla na konci roku 2018 v Nymburku poslední klapka filmu Jan Žižka, jehož název pro zahraničí bude Medieval. Režisér Petr Jákl tak nyní vymění téměř každodenní starost o třistačlenný štáb na place za neméně náročnou práci ve střižně. Jako producent a režisér dokázal do projektu nalákat nejen nejvýraznější české herce, jakými jsou Karel RodenOndřej VetchýJan Budař nebo Marek Vašut, ale i světoznámé herecké osobnosti. Na place na Křivoklátu, Točníku nebo na Zvíkově se tak potkávali například Ben Foster jako Jan Žižka, Michael Caine jako Boreš, Til Schweiger jako Rožmberk s Matthewem Goodem coby Zikmundem, Sophie Lowe jako Kateřinou nebo s Torakem v podání Rolanda Mollera. Film Jan Žižka by měl přijít do kin v roce 2020.

Vytvořeno 11.2.2019 13:36:37 | přečteno 737x | linda.dlouha
 
 
 
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


 
load