Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Křivoklát v hlavní roli v klipu slavné zpěvačky

Ve středních Čechách se natáčelo album a působivý audiovizuální projekt mladé americké zpěvačky a skladatelky Halsey. Coby obávané vězení se v něm objevuje také hrad Křivoklát. Asi pětačtyřicetiminutovému dílu propůjčuje strašidelné pozadí.


Příběh královské bytosti, působící jako přízrak, tvoří pozadí k písni If I Can’t Have Love, I Want Power. Je tajuplný a plný efektů a mrazících událostí, jako je vražda manžela. Objevuje se v něm radost i utrpení příchodu malého dítěte na svět. Zpěvačka s italsko-maďarskými kořeny po matce a afroamerickými po otci totiž byla v době natáčení těhotná.


Podmanivou a vhodně pochmurnou kulisou se pro videoprojekt stal středočeský královský hrad Křivoklát, ze kterého se stal strašidelný žalář. Během patnácti natáčecích dní si filmaři zdržovali také na Točníku a jinde ve středních Čechách, a to v době, kdy bylo natáčení z důvodu koronavirové pandemie značně komplikováno.

Projekt If I Can’t Have Love, I Want Powe uvedlo HBO. S přípravou pomáhala i Středočeská filmová kancelář.


Úchvatné zaběry na hrad Křivoklát si můžete užít i v novém vidoklipu Halsey  Girl is a GunVytvořeno 11.2.2022 9:23:20 | přečteno 643x | linda.dlouha
 
 
 
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


 
load