Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Léto s kovbojem pokračuje v nové filmové romanci. Natáčela se ve středních Čechách

leto s gentelmanem cover

Středočeská obec Zduchovice nedaleko Kamýku se stala kolébkou pozdní romance Léto s gentlemanem. Štáb využil lom, zámeček i penzion. Scenárista a představitel hlavní role Jaromír Hanzlík slíbil divákům příští rok v kinech pohlazení na duši.

Známý český herec Jaromír Hanzlík místo natáčení využíval i jako inspiraci při psaní scénáře: „Sedával jsem tady i nad scénářem. Jen jsem si neuvědomil, že když si do vlastní role napíšu – přijel na koni, budu se na něj muset opravdu posadit. A to jsem naposledy udělal snad před pětatřiceti lety,“ směje se Jaromír Hanzlík, který v sedmdesáti debutuje jako scenárista.

A co režisér Jiří Adamec? Obává se srovnání novinky Léto s gentlemanem s filmovou klasikou, jako je Léto s kovbojem? „Není to pokračování, Léto s gentlemanem vypráví úplně jiný příběh, Jaromír Hanzlík tu vypadá jinak než tenkrát, má tady i jiné herecké partnery. Nicméně pravda je, že bychom chtěli docílit podobné nálady jako Léto s kovbojem,“ přiznal režisér.

Režisér popisuje snímek jako pozdní romanci, prostou a čistou, která si na nic nehraje. „On je svobodomyslný gentleman na bílém koni, ona si díky němu po letech zase připadá jako princezna,“ shrnul Adamec podstatu setkání ústřední dvojice, kterou představují Jaromír Hanzlík a Alena Antalová.

Ve filmu si zahraje také Tereza Kostková, Yvetta Blanarovičová nebo Igor Bareš. Dále se můžeme těšit třeba na Danu Batulkovou nebo Petru Jungmanovou. Film bude v kinech od 14.2.2019

Vytvořeno 26.11.2018 10:09:03 | přečteno 7798x | ernest
 
 
 
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


 
load