Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Lokační tour: neobjevená místa středních Čech

Soutice (119)

Středočeská filmová kancelář spolu s Film Commission pořádala svou první lokační tour pro zahraniční a české filmové producenty, lokační manažery a filmaře po neznámých místech našeho kraje.

Jako hlavní potencionální filmovou lokaci jsme navštívili rozsáhlý, autentický zámecký a hospodářský komplex v Souticích, kde se mohou hned točit filmy jako doby 2. světové války. Pan farář nám zapůjčil klíče od prázdného kostelíka, který leží kousek od nádrže Švihov. 

Soutice (56)Soutice (62)Zámek Bělá p Bezdězem19 2019Borovsko kosel sv Petra a Pavla(14)

Poté jsme se pohybovali v okolí Mnichova Hradiště. Navštívili jsme starou papírnu, pivovar v prostorech starého zámku s torzem gotického portálu z původního opatství, klášter jako vystřižený z katalogu Provence, nádvoří renesančního zámku, poutní místo s léčivým pramenem a vybydlené panelové domy pod Vrchbělou z bývalého vojenského prostoru.

Papírny Bělá p Bezdězem (28)AD papírna rečov vedle papírenského areálu 2019Vrchbělá (1)

Střední Čechy jsou plné neobjevených míst, které jsou pro filmaře jako stvořené. Jsme rádi, že jsme několik z nich mohli představit, projít a nechat nasát jejich jedinečnou atmosféru.
Vytvořeno 10.9.2020 11:20:26 | přečteno 773x | linda.dlouha
 
 
 
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


 
load