Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Na Slapech se natáčí seriál Pod hladinou

pod hladinou

Prima nedávno začala u slapské přehrady natáčet nový seriál z prostředí policejních potápěčů a poříční policie. Rušno ovšem začalo být zejména v okolí Častoboře a Štěchovic již dávno před začátkem letní sezóny – představitelé hlavních mužských rolí tam totiž pod vedením profesionálních potápěčů pronikali do tajů této disciplíny. Dále si museli osvojit i řízení motorové lodi. 


V hlavní roli se představí Matěj Hájek a spolu s ním si v roli policejních potápěčů zahrají Marek Adamczyk a Filip Tomsa. Hlavní ženskou postavu ztvární Sandra Nováková. Seriál mapuje jednotlivé příběhy, které poříční policie vyšetřuje, a zároveň rozplétá soukromé linky ústředních hrdinů. Režisérem je Vojtěch Moravec, scénář napsala Lucie Paulová. 

Potápěči pracují v podmínkách, ve kterých se realita snadno může změnit v noční můru. Musejí se spoléhat sami na sebe, jeden na druhého a na správná rozhodnutí svého šéfa. Kdy nový seriál z prostředí policejních potápěčů, který se u Slapské přehrady v okolí Častoboře a Štěchovic právě natáčí, diváci uvidí na televizních obrazovkách, Prima zatím neuvedla. 


Vytvořeno 8.6.2022 13:19:37 - aktualizováno 8.6.2022 13:20:47 | přečteno 1351x | zuzana.janetzka
 
 
 
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


 
load