Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Pod hladinou na televizních obrazovkách

AYAN09878.jpg

Na kanál prima+ vstoupila nová osmidílná minisérie z prostředí policejních potápěčů s názvem Pod hladinou. Skrz obrazovky se podíváte také do středních Čech ke slapské přehradě. 


Seriál z prostředí policejních potápěčů a poříční policie se natáčel v loňském roce zejména v okolí Častoboře a Štěchovic, kde také představitelé hlavních mužských rolí pod vedením profesionálních potápěčů ještě před samotným natáčením pronikali do tajů této disciplíny a zároveň si osvojovali řízení motorové lodi.  

Jednotlivé díly seriálu mapují příběhy, které vyšetřuje poříční policie, a zároveň rozplétají soukromé linky ústředních hrdinů. Potápěči pracují v podmínkách, ve kterých se realita snadno může změnit v noční můru. Musejí se spoléhat sami na sebe, jeden na druhého a na správná rozhodnutí svého šéfa.  

V hlavní roli se představuje Matěj Hájek, spolu s ním si v roli policejních potápěčů zahráli Marek Adamczyk a Filip Tomsa. Hlavní ženskou postavu ztvárňuje Sandra Nováková. Režisérem je Vojtěch Moravec, scénář napsala Lucie Paulová. 


Vytvořeno 29.5.2023 9:25:50 | přečteno 173x | zuzana.janetzka
 
 
 
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


 
load