Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Střední Čechy pohádkové: Tajemství staré bambitky 2

Tajemství staré bambitky (1)

Filmová pohádka Tajemství staré bambitky, navazující na velmi úspěšnou a oblíbenou pohádku z roku 2011, bude mít premiéru 10. února 2022. Vznikala i v krásných lokacích středních Čech. Pohádka ukazuje, že rodina a láska jsou nejsilnější zbraní proti lži, chamtivosti a zlobě. Stojí na silném příběhu, lásce a napětí. A je plná chytlavých písniček. 


Tajemství staré bambitky 2 bylo točeno pro filmové plátno a vznikalo také na mnoha malebných lokacích ve středních Čechách. Natáčelo se například ve skanzenech v Kouřimi a Přerově nad Labem a nově také na zámku Mníšek pod Brdy. Muzeum lidových staveb v Kouřimi je jediným nadregionálně zaměřeným skanzenem v České republice. Zaměřuje se na lidovou architekturu z období od 17. do 19. století. Polabské národopisné muzeum Přerov nad Labem patří k nejstarším regionálním muzeím v přírodě v Evropě. Na ploše téměř dvou hektarů v něm stojí téměř čtyřicet objektů lidové architektury. Zámek v Mníšku pod Brdy, který se v pohádce objevuje, nabízí během návštěvnické sezony několik prohlídkových okruhů a nezapomíná ani na malé děti, pro něž jsou připraveny speciální, na pohádky zaměřené okruhy.

Tajemství staré bambitky (5)

Z prince Jakuba z prvního dílu je král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku. Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka Karaby, který se rozhodl věnovat čas už jen hrnčířskému řemeslu. Zlotřilí rádcové Lorenc a Ferenc byli vyhnáni z království, potloukají se po světě a hledají místo, kde by mohli znovu začít kout pikle. Vhodným terčem se stává mladá a nezkušená královna Julie ze sousedního království. Zvítězí opět spravedlnost a láska?

Tajemství staré bambitky (2)


Vytvořeno 1.2.2022 14:46:11 | přečteno 2835x | linda.dlouha
 
 
 
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Střední Čechy filmová kancelář
Husova 156/21
110 00 Praha 1  Staré Město


 
load