Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

Střední Čechy znovu na filmovém plátně. Kde si zahrály?

Film Chyby cover

Střední Čechy opět zazářily ve filmu. Do kin přišla filmová romance Chyby mapující vztah zamilovaného páru, která se natáčela v reálných lokacích v Příbrami, Berouně, Kladně či Kublově.
Energetická pětadvacetiletá prodavačka v supermarketu na malém městě Ema (Pavla Gajdošíková) a třicetiletý pokrývač z nedaleké vesnice Tomáš (Jan Jankovský) spolu stráví jednu nezávaznou noc, která rychle přeroste ve vztah, lásku a společné bydlení. Ema se Tomášovi svěřuje se vším, co v životě prožila, podle Tomáše se má žít teď a tady. Náhodné setkání přitom odstartuje sérii nečekaných událostí a mění život naruby…

Právě o tom je nejnovější film režiséra Jana Prušinovského, natočený podle scénáře Romana Vojkůvky. Ukazuje upřímný cit, uchovává si jistou surovost a neskrývá skutečnost, že chyby dělá každý a jsou věci, které nejdou vzít zpět. Vedle profesionálních herců si v něm zahrála i řada komparzistů z řad Středočechů.

Filmaři si totiž pro natáčení vybrali hned několik reálných středočeských lokací. První klapka padla v Příbrami, natáčelo se v ulicích Berouna, v Kladně i v obci Kublov na Křivoklátsku. Kromě toho film vznikal také na Slovensku.


Vytvořeno 16.7.2021 9:17:54 | přečteno 528x | linda.dlouha
 
 
 
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


 
load