Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

V hlavní roli středočeská vesnice

Agrometal

Nedaleko Slaného se natáčí nový seriál Agrometal, představující atmosféru české vesnice. Osmidílný seriál TV Prima bude plný originálních a vtipných situací, humorné nadsázky, zábavy i hereckých hvězd. 

Komický příběh z české vesnice, ve které se má konat soutěž amatérských kapel, se začal natáčet na počátku léta podle scénáře Rudolfa Hrušínského nejmladšího a v režii Karla Janáka. Jeho hlavní postavou je Lukyn, kterého ztvárňuje Lukáš Příkazký. Chce vyhrát motorku v soutěži amatérských kapel, přestože žádnou kapelu nemá a na nic hrát neumí. Coby neohrožený mládenec z vesnice ovšem ví, že si poradí, a možná tím zlepší vztah se svou manželkou. 

Diváci se mohou těšit, kromě na Lukáše Příkazkého, také na Kristýnu Leichtovou, Petra Stacha, Jaroslava Plesla, Matouše Rumla, Patricii Pagáčovou, Ondřeje Malého, Petra Čtvrtníčka, Andreu Růžičkovou, Milana Štekndlera, Romanu Goščíkovou a další oblíbené herce. 

Seriál se odehrává ve fiktivní české vesničce Čertice. Svým humorem a řadou ztvárněných vtipných situací by měl oslovit široké publikum.


Vytvořeno 23.8.2022 8:56:58 | přečteno 2900x | zuzana.janetzka
 
 
 
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


 
load