Vyhledávání

EN

Nadpis filmového místa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip

O nás

Filmová kancelář střední Čechy

Jsme nekomerční subjekt začleněný pod Středočeskou centrálu cestovního ruchu.  Naším cílem je poskytovat partnerskou asistenci produkcím hraných a dokumentárních filmů, televizních pořadů, reklamních spotů a dalších audiovizuálních děl.

Poskytujeme informace a kontakty ve Středočeském kraji. Pomůžeme vám ve vyhledávání filmových lokací a s jejich obhlídkami. Díky naší asistenci urychlíte získání potřebných povolení. Podpoříme vás v jednání s vlastníky lokací, pomůžeme s koordinací spolupráce s místními úřady, policií a dalšími složkami. Podpoříme publicitu vašeho audiovizuálního díla.

Spolupracujeme s Czech Film Commission, která spadá pod Státní fond kinematografie a je členem mezinárodních asociací European Film Commissions Network (EUFCN) a Association of Film Commissioners International (AFCI). 

Vytvořeno 8.10.2018 15:42:27 | přečteno 7350x | ernest
 
 
 
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


Partneři

logo 04logo 02 logo 03 logo 01
 

Kontakty

Filmová kancelář střední čechy
Central Bohemia Film Office
Husova 156/21, 110 00, Praha 1 Staré Město


 
load